Poplastované pletivo (zinkovaný drát s poplastovanou úpravou) z drátu 2,5mm

Bezúdržbový a nejpoužívanější typ plotu, který je vhodný pro všeobecné použití v sadařství, zemědělství, zahradě, atd.... Zinkovaný drát společně s plastovanou úpravou zaručuje tomuto plotu životnost přes 20 let. Výhoda tohoto oplocení je v rozumné ceně komponentu, variabilitě a možnost použití i v nerovném terénu. Drát 2,5mm vc. poplastování a velikost ok 50mmzaručují maximální pevnost při zachování nízké ceny a dlouholeté životnosti.

Výrobek se vyznačuje mimořádnou odolností proti korozi a estetickým vzhledem. Jeho povrchová úprava, (extrudace), která je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na žárově poplastovaý ocelový drát zaručující dlouholetou životnost za přijatelnou cenu (podstatně vyšší životnost oproti plastovaným pletivům na černý drát). Životnost pletiv je zejména dána velikostí ok a průměrem drátu z kterého se pletivo vyrábí. Proto dbejte na výběr pletiva z co nejsilnějšího drátu a s velikostí ok 50mm. U pletiv s menším průměrem drátu a větší velikostí ok ( 60mm) se jejich nižší výrobní cena značně odráží na kvalitě, životnosti a hlavně pevnosti pletiva.

Použití: v zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišt, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Barva jedlová zeleň (RAL 6005) nebo výšky 100, 125, 150cm i hnědá.

Pletivo poplastované výška 100,125,150,160,180,200cm je možno i na objednávku se zapl drátem. barva zelená hnědá. na objednávku lze i jiné barvy. Doba výroby dle požadovaného množství. (DĚLÍME)