Plotové sloupky - poplastované, zelené

Univerzální sloupky sloužící jako nosná opora pletiva pro oplocení vašich pozemků.

Jsou vyrobeny ze švové trubky průměr 38,48,60mm (viz tabulka) stěna 1,5mm s plastovou čepičkou a horním držákem nap. drátu.

Jsou povrchově upraveny žárovým zinkováním (vně i uvnitř) - 270 g/m2 a poplastováním (polyester o síle 80 mikronu).

Žárově zinkované a poplastované s čepičkou a úchytkou na drát.

Sloupek poplastovaný výška 175cm,200cm/38mm a 200-210cm,240cm,260cm,300cm/48mm Barva zelená RAL 6005, hnědá a bílá na objednávku. Vzpěry 170cm,200cm,230cm,250cm. 
Co dále nabízíme: Potřebujete nový plot, oplocení nebo pletivo?
V Novimetal naleznete vše potřebné pro ploty a oplocení. Ať už je to zinkový nebo plastový plot, lesnické, dekorační, nebo šestihranné pletivo, dále pak mobilní ploty a oplocení, podhrabové desky, sloupy a sloupky, vrata a vrátka, branky, pohony pro branky, napínací, ostnaté i žiletkové dráty. Nechybí zde ani dekorační ploty a pletiva, bezpečnostní pletivo, svařované sítě a mnoho dalších produktů. Prostě vše pro stavbu plotů a oplocení pro zahradu. Hlavním produktem našeho obchodu je drátěné oplocení, které je povrchově upraveno zinkem nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše plotové systémy mají široký záběr použití od zahradních plotů až po oplocení budov a areálů strategického významu. Důležitým bodem pro dobře fungující spolupráci se zákazníkem je bezchybná a rychlá dodávka zboží. Všechny námi nabízené systémy oplocení umíme dodat s montáží na klíč. Jsme přesvědčeni, že zvolíte-li si firmu Novimetal pro dodávku oplocení, budete s rozsahem, kvalitou a rychlostí našich služeb spokojeni.